Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker i åsliveien 2116 sander

Rapportert i kategorien Gatelys av Elisabeth Melland 21:03, søn. 15 november 2015

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Flere gatelys som ikke virker, skaper farlig situasjoner for de som ferdes på byggefeltet .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter