Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Fosdal 13:31, man. 16 november 2015

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det ser ut til at lyspæra i lysstolpen utenfor Tryms vei 4 har gått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst på relativt kort tid.

    Sendt inn av Lars Fosdal 13:18, ons. 16 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter