Tilbake til alle rapporter

Mangler fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Synnøve 15:22, man. 16 november 2015

Sendt til Eidsvoll 2 minutter senere

Bussholdeplassene ved Sandhølet brukes daglig av veldig mange mennesker, med en overvekt av ungdom. For å nå holdeplassen må en krysse Trondheimsveien som er godt trafikkert særlig på morgen og ettermiddag, og ikke overraskende i de tidsrom det er flest som benytter seg av buss (være seg lokal- eller skolebuss). Dette medfører trafikkfarlige situasjoner og med økende trafikk gjennom Råholt er det stor risiko for at en ulykke vil skje. En fotgjengerovergang ville sikret overgangen. Fartsdumper er også et alternativ.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter