Tilbake til alle rapporter

2stk gatelys blinker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:09, man. 16 november 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 1 minutt senere

2stk gatelys blinker/går av og på. 1 rett ved Geiteråsen 13 og neste oppforbi ved postkasse stativ.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys virker ikke lenger. Svært uoversiktlig ved utkjøringen i fra Geiteråsen 3-9.

    Publisert anonymt 17:45, fre. 8 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter