Tilbake til alle rapporter

Lyskryss

Rapportert i kategorien Gatelys av Nina Hagen 08:28, tor. 19 november 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Lyskryssreguleringen virker dårlig. Det står hele tiden 5-6 biler i kø for å komme utpå Rosenkrantzveien. Lyset skifter sjeldent og på kort intervall slik at kanskje kun 1-2 biler slipper ut. Enkelte ganger ser det ikke ut til at lyset skifter i det hele tatt. Det har ført til at enkelte til slutt kjører ut i krysset på rødt lys. FARLIG!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Nina Hagen 23:46, søn. 20 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter