Tilbake til alle rapporter

Belysningen på stien virker ikke

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Sigvald Refsum 13:26, lør. 21 november 2015

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Lyset langs Sagstien ved Strømmen vgs og nedover har sluttet å virke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg gikk langs stien den 15.12.15 og da var det lys i nesten samtlige lyspunkter. Jeg anser saken som løst selv om 2-3 lyspunkter ikke var i orden.

    Sendt inn av Sigvald Refsum 15:14, ons. 16 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter