Tilbake til alle rapporter

Lamper som har gått ved flere av gatelysene - Ingierstrandveien 146 til og med ca. nr 128

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:18, lør. 21 november 2015

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Flere og flere lys har slukket på denne strekningen nå . Om det trengs tilgang innenfor bommen - ring notert mobilnr.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter