Tilbake til alle rapporter

Ingen som måker snø her?

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 07:30, tir. 24 november 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Det er en kort stubb som forbinder Fiolrabben med sykkelstiene. Virker som om det er ingen sitt ansvar å måke denne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • :-)

    Publisert anonymt 08:26, tor. 21 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter