Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning ved og rundt Førre kirke

Rapportert i kategorien Gatelys av ase.b.gil@gmail.com 20:18, tir. 24 november 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Manglende belysning ved Førre kirke , sykkel-og gangsti og parkeringsplass

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Området rundt Førre kirke er helt uten gatelys. Dette gjelder sykkel-og gangstien, parkeringsplassen og Førrevegen

    Publisert anonymt 20:20, tir. 24 november 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av ase.b.gil@gmail.com 09:08, ons. 23 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter