Tilbake til alle rapporter

Defekte, manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Wiggo Kanck 08:45, ons. 25 november 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide 5 minutter senere

Gatelysene fra kryss fv.64/gang- og sykkeleveg (forbi Edvard T. Eide) og opp til sykehjemmet er defekt. Har ikke vært lys her på flere år. Vegen er mye brukt som gangveg. Videre mangler det lys i noen stolper langs Slettavegen, mellom nr. 19 og nr. 23. Håper dette kan bli ordnet snarest mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:36, ons. 23 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:55, ons. 20 januar 2016

  • Ingen hjelp. Ble satt til Statens vegvesen og der var det ingen hjelp å få😠

    Sendt inn av Wiggo Kanck 14:55, ons. 20 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter