Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 01:57, lør. 2 april 2011

Sendt til Søgne 3 minutter senere

Telehiv

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Videresendt til Veitrafikksentralen, siden denne henvendelsen også gjelder en fylkesvei.

    Sendt inn av Servicetorget Søgne kommune 08:17, man. 4 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter