Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Aastein Austerheim 10:26, tor. 3 desember 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Svartmyrveien Tysværvåg Stolpe nr 690 Gatelys brukket ned. Lampen ligger delvis ute i kjørebanen. Skaden skjedd under utbygging av Tysværvåg barnehage

Helt mørk i området !!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ordnet av entreprenør

    Sendt inn av Tysvær kommune 19:36, ons. 3 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter