Tilbake til alle rapporter

Gatelys på Rv 15

Rapportert i kategorien Gatelys av Jannicke Rakkenes 17:15, lør. 5 desember 2015

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gatelysene som går heile bakken fra krysset ned til Osmundsvåg og opp til Skavøypoll Bhg går av og på heile tida....ofte pga store tunge biler,så ja de være av ei stund før de slår seg på igjen.Rv 15 er da mørkelagt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • No har gatelysa vært vekke sida lørdag kveld.Merka meg når eg lufta hunden at det gjeld heilt inn til Nygård og.Skummelt med tanke på mørke morninger og skulebarn langs vegen

    Sendt inn av Jannicke Rakkenes 19:33, søn. 6 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jannicke Rakkenes 17:28, lør. 2 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter