Tilbake til alle rapporter

Påkjørt lysmast

Rapportert i kategorien Gatelys av Eiric paulsen 22:51, lør. 5 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Noen har påkjørt lystmast, og ingen lys virker opp til industri området

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Otera har fikset lyset, men venter på ny mast, for å skifte den som var påkjørt.

    Sendt inn av Eiric paulsen 10:34, søn. 3 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter