Tilbake til alle rapporter

Dårlig rydding av snø

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tor Høye 15:56, tir. 8 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sel 4 minutter senere

Når det brøytes over Otta bru, kastes snøen ut på fortauet på begge sider. Denne snøen blir ikke fjernet og skaper store problemer for gående. Det er på ingen måte holdbart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er at dette har skjedd flere ganger hver vinter. Det kan ta opp til 14 dager før rydding av snø på fortauet blir utført. Det betyr som jeg har uttrykt i meldinga til min gate, at folk må gå i kjørebanen når de skal passere over brua.

    Sendt inn av Tor Høye 11:02, ons. 6 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter