Tilbake til alle rapporter

Dype asfalt kanter

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:08, søn. 6 desember 2015

Sendt til Ålesund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Dårlig asfalt på kantene av kjørebane veldig dyp

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ikke fikset

    Publisert anonymt 18:19, ons. 3 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter