Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Sundtvegen virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Jannicke Rismoen 06:37, man. 7 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 3 minutter senere

Gatelysene i Sundtvegen sluttet å virke i går, 6/12-15. Det virker som det er en feil et sted som gjør at hvis/om strømmen går/blinker, så slår de seg ikke på igjen. Vennligst fiks!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:52, man. 4 januar 2016

  • Gatelys ble fikset, men gikk igjen 25/12-15.

    Sendt inn av Jannicke Rismoen 08:52, man. 4 januar 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jannicke Rismoen 07:48, ons. 3 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter