Tilbake til alle rapporter

Vann flyter i vegen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av kim pedersen 14:21, man. 7 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 4 minutter senere

Stor vanndam utenfor i refset skolejord vannet går ikke tilbake

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette skyldes setningsskader i vegen etter tidligere gravearbeid og manglende grøfter. Dette får vi ikke utbedret før til neste år.

    Sendt inn av ivar.hoff@grue.kommune.no 09:50, fre. 11 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter