Tilbake til alle rapporter

Hull i veien, igjen !!!!!!!

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arnstein berge 12:15, fre. 11 desember 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det har atter en gang blitt hull i veien i frakkagjerddalen ved innkjørselen til boligene 13 - 35. Det hadde sikker hjulpet om man hadde lagt i litt mer oljegrus, og hvis ikke det hadde forgått av og pålessing av store gravemaskiner her 2 ganger i uken, noe som har vært tilfelle de siste månedene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hull er lagt delvis asfalt i.

    Sendt inn av Arnstein berge 14:33, fre. 8 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter