Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke lyser

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:56, man. 14 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 4 minutter senere

3 gatelys på rad ved Dyrhusbakken 36 som ikke lyser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:43, tir. 12 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:42, tir. 9 februar 2016

  • Gatelysene er nå fikset.

    Publisert anonymt 21:58, fre. 12 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter