Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke - må fikses!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:14, tir. 15 desember 2015

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Gatelyset ved det lille gule huset i krysset er ikke tent. Dette må ordnes siden gangfeltet ikke belyses, og det skaper farlige situasjoner for de som skal krysse gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:46, tir. 12 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter