Tilbake til alle rapporter

Gatelys Lyngstadveien 128/122

Rapportert i kategorien Gatelys av Tormod Rangøynes 17:52, tir. 15 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide 3 minutter senere

To gatelys defekt tredje året.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:10, tir. 12 januar 2016

  • Fiks gata mi er bare bullshit. Ingenting skjer. Etter flere år, virker dette som en barnehage på heltid. :)

    Sendt inn av Tormod Rangøynes 19:10, tir. 12 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter