Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:33, ons. 16 desember 2015

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Området rundt Sandevegen/innkjørsel til Sola Ungdomsskole mangler helt eller delvis gatelys. Det er bekmørkt i området. Har kjørt fra Sandesletta og inn til Sola U-skole, men vet ikke om problemet er lengre opp også. Et trafikkproblem også med tanke på at få ungdomsskoleelever bruker refleks i mørket. Har vært mørkt de siste to dagene. Har ikke kjørt der ofte før.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Heisann

    Det er Lyse som ordner slike ting. De har egen side som man kan gå inn og klikke på hvor lampene er slukket.

    Sendt inn av Arne Sandvik 09:59, ons. 16 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:35, ons. 13 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter