Tilbake til alle rapporter

Dårlig strøing.

Rapportert anonymt 14:31, ons. 16 desember 2015

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Savner at det blir strødd på gangveien fra tunnelen som binder Kolstad og Flatåsen sammen og nedover langs Anton Bergs veg. Det blir strødd på bilvei, men ikke på gang og sykkelveg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er jo ikke noe snø eller is lenger, så da er problemet løst av seg selv.

    Publisert anonymt 15:50, ons. 13 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter