Tilbake til alle rapporter

Alle gatelys ble borte for to dager siden

Rapportert i kategorien Gatelys av magdamor58@hotmail.com 14:25, fre. 25 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Alle gatelys er borte på Revestien, 4700 Vennesla. De ble borte for to dage siden. Viktig å få disse fikset så snart som mulig.m

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av magdamor58@hotmail.com 21:13, man. 25 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter