Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Merete Eliassen 08:46, tor. 24 desember 2015

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys i Vågsvåg fra kryss til byggefelt til Skaret, samt ute i Torskangerpollen er ute av drift. I Torskangerpollen har det vært mørkt i flere dager. I Vågsvåg tente de ikke i dag tidlig, 24.12.15.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys i øvre vågsvåg ute av drift etter strømbrudd lille nyttårsaften.

    Sendt inn av Per Torskangerpoll 20:33, fre. 1 januar 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Merete Eliassen 11:57, tor. 21 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter