Tilbake til alle rapporter

Mørkt lys og lause skilt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:07, fre. 1 januar 2016

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Første lysmast i Vangkroken har mørkt lys. På samme stolpe henger det to skilt (fartsgrense og blindvei) som begge manglar skruar eller har lause fester.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:47, tir. 16 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:25, tor. 17 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:39, lør. 16 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:48, lør. 14 mai 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:02, tir. 14 juni 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:56, ons. 13 juli 2016

  • Lys og skilt er ordna.

    Publisert anonymt 18:23, tor. 15 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter