Tilbake til alle rapporter

Lyspunkt

Rapportert i kategorien Gatelys av torill Halvorsen 17:14, søn. 3 januar 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue mindre enn et minutt senere

Lyspunkt virker fortsatt ikke i enden av jernbaneveien 24.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:49, lør. 13 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:43, man. 28 mars 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter