Tilbake til alle rapporter

Trær henger inn i veibanen.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 19:38, man. 4 januar 2016

Sendt til Tysvær 2 minutter senere

Dette er blitt meldt inn før, men ingen har fjernet disse. Disse tar borti store kjøretøy som kjører inntil hvit stripe, derfor svinger mange utenom. Dette skaper en del farlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Videresendt til Vegvesenet

    Sendt inn av Tysvær kommune 16:00, fre. 5 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter