Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i Kleivtunet.Rett ovenfor nr 14.

Rapportert i kategorien Gatelys av Anniken E E Gray 21:18, man. 4 januar 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 1 minutt senere

Mangler gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:48, ons. 3 februar 2016

  • Lyset kommer og går. Noen ganger virker det,andre ganger ikke,noen ganger står det og blinker.

    Sendt inn av Anniken E E Gray 08:48, ons. 3 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:55, ons. 2 mars 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter