Tilbake til alle rapporter

Farlig kryssing av E134

Publisert av Åse Marit R. Flesseberg 19:08, ons. 6 januar 2016

Sendt til Buskerud og Kongsberg 2 minutter senere

Mange leser fartshumpen på sørsiden av rundkjøring E134/Gesellveien som et fotgjengerfelt. Her krysser både barn og voksne veien. Kan dere forlenge sikringsgjerde, slik at det blir klart at veien ikke skal krysses her?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Takk for din henvendelse.

    Jeg tar dette videre med Statens vegvesen, og veiseksjonen.

    Mvh Kenneth Kongsberg kommune

    Sendt inn av Kenneth Halland 06:56, fre. 8 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter