Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys fra Moveien/Solbakken til Møller bil

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:41, ons. 6 januar 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 4 minutter senere

Strekningen Moveien/Solbakken til krysset opp til Møller bil er helt mørklagt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:42, tor. 4 februar 2016

  • Etter flere purringer på kommunen blei det fiksa

    Publisert anonymt 16:37, tor. 3 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter