Tilbake til alle rapporter

Stadig overfylte søppeldunker

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 06:52, tor. 7 januar 2016

Sendt til Tysvær 3 minutter senere

Felles søppeldunker for leilighetene i Førreneset er til stadighet overfylte. Søppelposer havner utenfor og blir åpnet av nysgjerrige fjærkre eller andre dyr som tilgriser området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:46, tor. 4 februar 2016

  • Problemet er vedvarende.¨ Ingen tilbakemelding mottatt.

    Publisert anonymt 23:46, tor. 4 februar 2016

  • Nye søppeldunker er blitt levert og det er nå kommet en ekstra, samt merking på dunkene av hvem som eiger og betaler tømming av dem.

    Publisert anonymt 00:20, fre. 4 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter