Tilbake til alle rapporter

Plassering av skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:34, fre. 8 januar 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog mindre enn et minutt senere

Her er det et vikepliktskilt som er forferdelig dårlig plassert, og som fører til mye tuting og en drøss nestenuhell. Det ene er at skiltet er plassert lavt og langt unna veibanen, men det er også plassert slik at sjåførene har passert skiltet i god tid før de engang rekker å se trafikken de skal vike for.

Hilsen lettere irritert nabo (tre tut mens jeg skrev dette)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:37, fre. 4 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:18, fre. 1 april 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter