Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke utenfor gunnarsveg 82 og 84.

Rapportert i kategorien Gatelys av kari sivertsen 21:15, lør. 9 januar 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 5 minutter senere

Gatelyset virker ikke. Slik har det vært i ca 6-8 mnd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Overraskende bra. Jobben ble utført fort.

    Sendt inn av kari sivertsen 22:34, lør. 6 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter