Tilbake til alle rapporter

Bom

Publisert av Trond Svindland 16:46, søn. 10 januar 2016

Sendt til Flekkefjord og Vest-Agder 4 minutter senere

Bommen er fjærbelastet for å kunne åpnes opp ved behov (søppelbil, brøytebil m.m). Fjæren er nå defekt og bommen må repareres. Er bundet fast slik at den ikke riper opp biler som kjører gjennom

Bommen må ordnes da det ikke skal være gjennomkjøring her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:38, søn. 7 februar 2016

  • Vippebom er nå tjoret fast for ikke å skrape opp biler.. Bør fikses snarest

    Sendt inn av Trond Svindland 18:38, søn. 7 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:07, lør. 12 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:50, lør. 9 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:01, søn. 8 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter