Tilbake til alle rapporter

Friareal/lekeplass blir brukt til parkering.

Rapportert i kategorien Parkering av André J. Joakimsen 11:00, man. 11 januar 2016

Sendt til Arendal 5 minutter senere

Øverste nivå er satt av til parkering for båteiere på sommeren, nedre nivå er ballbane og lekeplass. På sommeren blir øvre nivå fyllt opp av tomme båthengere og noen båteiere parkerer derfor nede på ballplassen. Kan dere sette opp et parkering forbudtskilt her?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter