Tilbake til alle rapporter

Ødelagt rekkverk på Gimsøybrua

Rapportert anonymt 07:40, ons. 13 januar 2016

Sendt til Nordland og Vågan 5 minutter senere

Siden 7.mars 2013 har rekkverket vært skadet på Gimsøybrua. Dette skjedde da en liten lastebil tilhørende entreprenør veltet på brua i dårlig vær, da den stod parkert der i forbindelse med arbeid på brua. Når blir dette reparert?

Http://www.an.no/nyheter/veltet-lastebil-stenger-e10/s/1-33-6537438

Mvh Julie Nilssen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rekkverk er utbedret

    Sendt inn av Julie Nilssen 08:48, ons. 6 april 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter