Tilbake til alle rapporter

P. G. Mangsets veg

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:17, fre. 15 januar 2016

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Flere gatelykter har lenge vært slukket i P. G. Mangsets veg. Noen av dem kan plutselig lyse et døgn for å være slukket i en uke eller to. Spesielt har det vært problemer med gatelykten som står ved snuplassen (ved garasjen til 53). Dette har blitt fikset tidligere, men nå ser problemet ut til å være tilbake. Blir glad for om alle de mørke gatelyktene blir fikset innen rimelig tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:34, man. 15 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter