Tilbake til alle rapporter

Åpen strømboks på skolevei!

Rapportert anonymt 09:43, tor. 21 januar 2016

Sendt til Bærum og Akershus 2 minutter senere

På andre siden av Elgefaret 48 står det to strømbokser. På den ene ligger dekselet løst oppå boksen (altså tatt av) og ledninger etc ligger helt åpent. Her passerer ca 50 skolebarn daglig. Haster å dekke til/skru igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter