Tilbake til alle rapporter

Skogvegen på Husnes

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 18:26, man. 4 april 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Kvinnherad 4 minutter senere

Fortauene i denne gata må virkelig utbedres. Er mange folk med rullator som bruker Skogevegen, og det er ganske skummelt både for dem og bilistene at mange av dem ikke klarer å bruke fortauene fordi de er ujevne, og at overgangene i enkelte tilfeller er for bratte - noe som fører til at de blir nødt til å gå ute i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:18, tir. 3 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:31, tir. 31 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:13, tir. 28 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:54, tor. 28 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:53, tor. 25 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:52, tor. 22 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:06, fre. 21 oktober 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:51, fre. 18 november 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:29, fre. 16 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:50, fre. 13 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:54, lør. 11 februar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter