Tilbake til alle rapporter

Hull i veien, Rundamyra, Florvåg.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stein Fotland 13:18, tor. 28 januar 2016

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

3 store hull i vegen Rundamyra, Ekrene, Florvåg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen videre til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 13:50, tor. 28 januar 2016

  • Veldig fornøyd. Reparert uten at jeg purret.

    Sendt inn av Stein Fotland 14:36, tor. 25 februar 2016, markert som fikset

  • Det er flere hull i enden av Rundamyra. 5305 Florvåg.

    Publisert anonymt 16:32, mandag 24 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter