Tilbake til alle rapporter

Lindanger

Rapportert i kategorien Trær av Oddvar Susort 23:17, man. 1 februar 2016

Sendt til Tysvær 3 minutter senere

Rotveltet tre

Rapportert i kategorien Trær av Gaute Baustad 13:09, ons. 30 desember 2015

Sendt til Tysvær 1 minutt senere

Det er et tre som er blåst over ende og ligger over sykkel og gangstien med en gang en svinger av i rundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok

    Sendt inn av Tysvær kommune 15:58, fre. 5 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter