Tilbake til alle rapporter

Gatelys har ikke fungert på lenge

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:51, tir. 2 februar 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 3 minutter senere

50m nedenfor Sagstuveien 49C, på gangsti mot tog venstre side, har vært mørklagt lenge, synd da dette er skolevei, blir mørkt rett etter at feil er ordnet, må være noe skikkelig feil

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset virket i 2 dager etter 2 feb, deretter ble det mørkt igjen.

    Hver gang noe utbedres på denne blir det mørkt igjen 1 eller 2 dager senere.

    Publisert anonymt 14:54, man. 8 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:28, fre. 4 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:13, ons. 6 april 2016

  • Sjekket igjen igår, lyser fortsatt ikke, en annen lykt 50 meter lenger nede i svingen har også vært mørklagt hele vinteren...

    Sendt inn av Remi 10:16, ons. 6 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:58, ons. 4 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter