Tilbake til alle rapporter

Høye kummer

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ansgar Jonassen 22:37, tir. 2 februar 2016

Sendt til og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Svær høye kummer!!! Spesielt de store runde kummene stikker opp. Er ikke stålet som stikker opp, men virker som bakken rundt kummene har sunket men ikkje kummene..Fungerer som ørten fartsdempere..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:50, ons. 2 mars 2016

  • Hele gata er asfaltert

    Sendt inn av Ansgar Jonassen 12:32, tor. 8 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter