Tilbake til alle rapporter

Tre over veien i Tysvær

Rapportert i kategorien Trær av Oddvar Susort 13:47, ons. 3 februar 2016

Sendt til Tysvær 3 minutter senere

Dette treet er er nå veldig langt over mot veien. Treet ble skeivt under sist periode med mye sterk vind fra Øst, et eldre tre ved siden av la seg halveis over veien og måtte fjernes, Dette er den siste svingen som har gul stripe når en kommer kjørende fra Nedstrand mot Skjoldastarumen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette treet er er nå veldig langt over mot veien. Treet ble skeivt under sist periode med mye sterk vind fra Øst, et eldre tre ved siden av la seg halveis over veien og måtte fjernes, Dette er den siste svingen som har gul stripe når en kommer kjørende fra Nedstrand mot Skjoldastarumen.

    Sendt inn av Oddvar Susort 13:48, ons. 3 februar 2016

  • Ok

    Sendt inn av Tysvær kommune 15:58, fre. 5 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter