Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing på fortau vennersberg området

Publisert av Kari Åsli 18:24, tor. 4 februar 2016

Sendt til Kongsvinger og Hedmark 1 minutt senere

Ønsker at kommunen strør fortau i området Vennersberg. Dette da det er farlig glatt og umulig å bevege seg utendørs. Problemet har vedvart hele denne vinteren og opplevde det samme forrige vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:54, ons. 9 mars 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter