Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Terje Iversen 20:48, tor. 4 februar 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Manglende gatelys på Øvrevegen Sør, nordre del mot skolen. Lampedeksel falt ned på lyspunkt nærmest skolen, på nedsiden av veien. Lampen lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal prøve å ordne det,

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 13:32, fre. 5 februar 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Terje Iversen 22:37, tor. 3 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter