Tilbake til alle rapporter

Leinsmoen 24A

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 16:35, tir. 9 februar 2016

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Dårlig/ikke strødd opp til Leinsmoen 20, 22, 24 og 26 i dag til tross for veldig glatt. Det har generelt vært dårlig brøyta i sving opp til de samme husnummerne, og snø som er brøyta vekk er lagt i innersving slik at det har vært vanskelig å komme seg opp. Ellers er det gjennomgående vanskelige kjøreforhold i hele feltet da det er store hull i veien pga is som ikke er skrapt bort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er vel løst nå. Avslutter sak.

    Sendt inn av Kurt Haugan 10:57, fre. 9 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter