Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøyting mellom Parkgata 3 og Doktor Lies gate

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Inger-Torill Bakke 10:49, ons. 10 februar 2016

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Denne dårlig brøytingen i skråveien opp fra Parkgata, skaper store probemer for gående. Spesielt ser vi at turister som skal til ABC-hotellet i Parkgata 4, har store problemer med koffertene sine når de kommer opp fra Strandskillet og skal videre opp. Fint hvis dette kan følges opp. Det var faktisk mye bedre i tidligere år. Men det er kanskje ny entreprenør her nå? Det virker sånn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:36, ons. 9 mars 2016

  • Forrige gang ble problemet løst umiddelbart

    Sendt inn av Inger-Torill Bakke 11:36, ons. 9 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:21, ons. 6 april 2016

  • Jeg registrerte aldri at skrågata ble brøyta etter dette. Det er for øvrig et problem at det er tillatt parkering øverst i den bakken, det skulle aldri vært gjort.

    Sendt inn av Inger-Torill Bakke 12:21, ons. 6 april 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter